Kdo mi poradí s obklady koupelen?

kdo mi prosím vás poradí co dělat když mi obkladačky při lepení sjížději dolu?Když začínám pracovat ze shora dolu?Děkuji za vaší pomoc.

Nejlepší odpověď
oskar

Asi davate velkou vrstvu lepidla a mate to řidke.

Další odpovědi
mosoj

Zafixovat páskem izolepy na vrchní řadu. Také jsem to tak dělal. Ale to jsem je pokládal na staré dlaždičky. Pokud je to na zeď lepidlo by mělo být takové aby to nesjížedělo.

FOG

Pokud je to na sadrokarton,tak pouzit sroubky.Pod kazdou kachlicku dva.
Mne se to ale vetsinou nestava,pouzivam cementovy tmel nebo bilou pastu – lepidlo a do spar pouzivam krizky,aby byly spary stejne.Ale stejne je nejlepsi si to rozmerit a zacit odspodu.

ReHu

A proč začínáš odshora???
Běžně se vynechá dole jedna řada a jede nahoru.
Takhle, tedy to fakt nevím.
Asi je sundej a začni znovu.

člověk

JEDINÁ RADA NA DESET KACHLIČEK ,PĚT POMOCNÍKŮ,A NEBO KOUPIT SPRÁVNÉ LEPIDLO

fortin

Začínám prostřední řadou, pokud má vrch být v úrovni zárubní, odměřím rozměry obkladu + křížky. Pokud jsem si stěnu vyrovnal dlouhým ocelovým hladítkem, natahuji lepidlo ve správné hustotě ocelovým hladítkem s hřebenem o v. 8mm. Ty 3 čtyři řady trochu sjíždějí, použiji hliníkovou váhu která podpírá obklady. Chce to trpělivost.

Zdroj: http://www.ama­teri.cz/?ref=642­638