Čecho_slovák

Kdo mi najde během tří sekund na Googlu multimetr, který měří i teplotu?

Funno děkuji za odkaz. To je to, co hledám.
Není nad to, mít tady inteligentní lidi, kteří pochopí i zapeklitou otázku.

Nejlepší odpověď
Funna

možná to byly čtyři…https://w­ww.jabloshop.cz/di­gitalni-multimetr-890g

Další odpovědi
Viktorie II.

Já našla trošku levnější a tak máš na výběr.

Zdroj: https://vysilac­kymilin.cz/de­tail-produktu/merici-pristroje/mul­timetry-univerzalni/15911_mul­timetr-uni-t-ut131c/

dubraro

Proč na Googlu? Stačí abych pro něj sáhl, leží na stole.

Čecho_slovák

Dubraro, a jak se s ním měří teplota? Koukni se na stůl.

Viktorie II.

Ty -tři sekundy- jsem už párkrát viděla. Není to od super uživatele elkon?🤦‍♀️

elkon

Hele Viktorko, o mě se nestarej. Kdo je lempl, který neumí formulovat dotaz na Google, ten pak čeká, že to za něj udělá někdo jiný.

Viktorie II.

Tak mi vysvětli na co vlastně je tento web? Aby si lidi vylívali zlost, dělali ze sebe machry jak jsou chytří a podobně?

Čecho_slovák

Viktorko, i tobě děkuji.

Pepa25

V hledání záleží rychlost hlavně na přesnosti zadání – třeba ve vašem případě nevíme, k čemu se vztahuje to „i“ neboli co má umět měřit kromě teploty …

Čecho_slovák

Multimetr měří snad vše, co se týká elektriky/elek­troniky, ne? Já bych potřeboval, aby měřil „i“ teplotu. Stačí na vysvětlení?

Pepa25

NIC na světě neměří vše 🙂 I ten odkaz, který dala funna obsahuje 3 varianty přístroje …

Čecho_slovák

To máš pravdu, ale Vikina dala odkaz, který splňuje mé požadavky.