smoulinkaq

kdo ma nejvyšší dohled na uřad pro mezinarodní pravní ochranu děti v Brně

děkuju p.Burga

Odpovědi
zzzzz

Mezinárodní ochrana dětí vznikla z mezinárodních smluv, převážně OSN. Pokud nejste s jejich rozhodnutím spokojena, tak se můžete obrátit na OSN (nepředpokládám úspěch), nebo na ombudsmana, ten nemůže sice do jejich rozhodnutí zasahovat a něco jim nařizovat, ale může je upozornit na pochybení, a jeho kritika má velkou váhu, proto bych se já osobně obrátila na něj. Také by jste se mohla obrátit na ředitele úřadu pána JUDr. Ing. Zdeněk Kapitán, Ph. D.