Zlatý

Kdo jíte na Štědý večer něco jiného než obvyklý bramb.salát a rybu? A co to je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nyni jsem dojedla ruskou rybi polevku.Cely den jsem se postila.A zitra si na Srepana dam tradicne husu

Doplňuji:
Ach boze,Stepana.

Další odpovědi:

Zlatý

Vánoční cukroví, vánočku, ovoce, chleba s nějakým potěrem, hovězí, vepřové atd.Jenom se salátem a rybou bych dietologům kšefty nedělal.

Obvykle míváme kuřecí řízky s bramborovým salátem, ale letos jsme měli pečeného krocana s bramborovou kaší a stuffingem, jelikož jsme si chtěli večeři udělat trochu po americku. Večeře byla skvělá, takže jen doporučuji. :)

Bronzový

Nejím kapra, jím maximálně filé nebo kuřecí řízek. Před hlavním chodem si dáme i rybí polévku.

Pokročilý

mynulý rok jsme měli plody moře v polévce (ale dalo se to :-)) a tento rok pro druhé lososa

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

Illines, a nezaspalas celej jeden den? ;{)>

Bronzový

Illines

Ne quentosi,tady ve Skotsku se slavi stedry den 25.12,i v Anglii.A vcera jsem mela tady takove ty Ceske vanoce.Tak ze,2x.

Zlatý

quentos

nj, to vim taky, že se slaví ve Skotsku 25. (jsem taky ňákej anglista, ne ;{)>, ale jak můžu čuchat, že jsi ve Skotsku ;{)>

Bronzový

Illines

Ja vim anglisto,ze to myslis dobre,jsem to uz 12 let,a oficialne 2roky.Pisi a zminuji se casto,ne ze se chci chlubit,ale jsem proste rebel.To ti snad napovi.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.