Soňule

Kdo je vrahem ve filmu Podnájemník?

Kdo je vrahem ve filmu Podnájemník? Manželka byla sice schizofrenička, takže žádný podnájemník asi neexistoval, ale v poslední scénce onen podnájemník opět zaklepe na dalšího majitele domu a ptá se na možnost ubytování.

Odpovědi
led

Záhradník, alebo komorník.
Nebudem prezrádzať tajomstvo režiséra a scénaristu, keď sa s utajením tak natrápili. Pozrite si ten film a potom sa priznajte, či ste typovali správne, alebo nie.
Len nám tu neprezrádzajte meno vraha a motív, aj my chceme pátrať a báť sa…