dust8

Kdo je vaše oblíbená dvojka z dětství?

Osobně se mi těžko vybírá, protože vše jsou srdcovky. :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď

Laurel a Hardy – ještě větší nemehla, než já!

Další odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

Víla Análka a motýl Onanuel. Ale Bolek a Lolek byli taky ok. Výborná Káťa a Škubánek a Štaflík a Špagetka a ti všichni, jé. (;

Anebo Ládínek s Jonatánem!

Mr. Marek

Malý a Velký medvěd z Potkali se u Kolína

quentos

Tom a Jerry

… v těsném závěsu Pat a Mat a ještě by se našlo pár dalších (roli by hrál taky věk. V útlejším věku – i když u mě o „útlém dětství“ mluvit moc nejde, naopak jsem byl cvalík – třeba i Křemílek a Vochomůrka).

Kelt

Jiná odpověď

Podle toho, co šlo – takže Jen počkej – to jsem dostal dokonce tričko s obrázkem, pak A je to, a další dvojky. Třeba Pes Filipes, Rychlá rota a pod.

Justin1

Pat a Mat z ...A je to!

U těchhle dvou strejců jsem se nejvíc nasmál.

Moje nejoblíbenější scénka: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fPXg9gUW­S20#t=6m38s

Rokio

Tom a Jerry

paul1

Pat a Mat z ...A je to!

jirka F

Pat a Mat z ...A je to!

RyuzakiKate

Bob a Bobek z Králíci z klobouku

Měla jsem je dokonce i plyšové a taky pár příběhů na cédéčku, které jsem si občas pouštěla z discmana před spaním :)
Pak bych ještě přidala Edudanta a Francimora, Macha a Šebestovou a dál si teď z hlavy nevzpomenu, ale tihle mi utkvěli asi nejvíc.

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… těch je, například Hurvínek a Mánička …

GM

Jiná odpověď

Mach a Šebestová s paní Kadrnožkovou. Ale teď mi došlo, že to nebylo dětství moje, ale mých dětí.

Emefej

Jiná odpověď

Kopčem a Veverčák, v těsném závěsu Robinson a Pátek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

zjentek: Víla Análka a motýl Onanuel :)))))

Ještě lepší na tom je, že jeden díl toho večerníčku se jmenuje „Jak se udělala ptáčkem“.