lolll

kdo je to hypochondr?

Predem diky

Nejlepší odpověď
MacChill

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/hy­pochondr

Další odpovědi
sevos

Přehnaně se kontrolující člověk,zda není nemocný.

štamgast

Ten, co si myslí že je nemocnej a přitom není. Třeba já.

ahold

Můj muž.
Ten má kromě zánětu vaječníků příznaky všech chorob, co jich na světě je.

chachar1922

Ten co má rýmu, popřípadě i kašel a sepisuje si seznam věcí, co se má přichystat na jeho pohřeb.

hanulka11

stačí když čte o nemoci a už ji zaručeně má

Fienir

registrovana

Člověk podléhající dojmu že je neustále nemocný, ačkoli ve skutečnosti ani není. Má přehnaný strach o své zdraví, podle něho samotného je náchylný ke všem druhům nemocí, o každé si myslí, že ji určitě má, jen co se o ní doslechne a dozví se o příznacích.