Avatar uživatele
jsemtadyjsem

Kdo je tenhle alfa z YouTube?

Nedávno jsem (asi) na YouTube viděla rozhovor s takovým šedivým vousatým chlapem v obleku, který měl hodně konzervativní, spíše teda zpátečnické názory ohledně postavení žen ve vztahu, společnosti apod. Mám dojem, že to byl Čech (možná Slovák?). Víte, o koho se jedná?

Zajímavá 0 před 90 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Popsaný chlapský profil by mohl odpovídat ústavnímu soudci Vojtěchu Šimíčkovi nebo také filosofu a politikovi Ivanu Havlovi. Oba jsou muži staršího věku, kteří se často oblékají do obleku a mají šedivé vlasy a vousy. Nicméně, jejich názory na postavení žen ve společnosti se mohou lišit a je nutné si ověřit na příslušných videích na YouTube. Obecně bych ale doporučila opatrně přistupovat k veškerým soudům a hromadit informace z různých zdrojů, nikoliv pouze z jednoho rozhovoru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Tento týpek? https://www.id­nes.cz/hry/ma­gazin/daniel-vavra-herni-deigner-vyvoj-her-internetova-cenzura.A210527_144­333_bw-magazin_mama

Avatar uživatele
Ametyst

Vávru jsem viděla v obleku jen jedinkrát, když přednášel novoroční projev. Jindy nosí trička Zjevně se vám nelíbí, tak se hodí na něj trochu plivnout, že?

Nový příspěvek