Elk

Kdo je dle vás nejprotivnější český herec – herečka?

Mne nejvíce nesedí Dejdar – hroznej trapák jak se snaží být vtipný – viz Commeback, Pavel Liška, Hron a trochu i Táborský, ten je taky všude. Bohdalová je taky hodně vidět, ale to je jiná klasa!!!
Kdybych tak věděl, komu nesedím já…toby bylo překvapení!

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží jako roli hraje. Jednou je můžu milovat, podruhé nenávidět!

Další odpovědi
mosoj

Jestli to soudíš podle role tak to je o ničem.
Jinak pochybuji že se někdo tady stýká s nějakým hercem osobně.

bolak

Za mužské pohlaví rozhodně overplayer neherec a protekční myšpulín Vydra, za ženské pohlaví tam určitě taky někdo bude, ale to si budu muset ještě promyslet, určitě tam nebude nikdo kdo by tak enormně vyčuhoval nad ostatními a byl za hranicí vlastní soudnosti. Ale taky je to možná tím, že se málokdy dívám na braky, a když vybírám film, tak musí být na ČSFD v červených číslech.

cochee

Bohužel musím říci, Luděk Munzar. Otázka však nezněla na nejhoršího herce, ale nejprotivnějšího. Munzar je u mě herec par excellence, bohužel (a nemůžu si pomoci) je mi prostě protivný. Tečka. Na herečku si teď nevzpomenu, ale nějakou si taky vyberu.

ahold

Holubová. Brrrrrrrrr

anonym

Dejdar není jen to, co píšeš, ale ve skutečnosti je navíc i arogantní snob. mě osobně nesedí B. Štěpánová, ale je to asi tou rolí v Ordinaci . nemám rád herce humoristy a to mě tu někdo ukamenuje, W+W, Burian, Horníček, Sobota. na druhou stranu Grosmann, Šimek a Partička, to mám rád

led

Nebudem menovať, niekomu je protivný ten, niekomu zas onen. Problém je v rozlíšení videnia charakteru herca.
1 – Protivný herec v protivnej postave, je to ukážka dobrého herca. Dobrý herec zahrá presvedčivo pridelenú postavu, tak dobre, že si ho diváci stotožnia s danou postavou.
2 – Protivný herec v postave, ktorá nie je protivná, je ukážka nekvalitného herca a jeho nezvládnutia hranej postavy.
3 – Protivný herec v súkromí, nie je ukážka protivného herca, ale protivného človeka.
4 – Najväčší problém je v zaškatuľkovaní herca do kladnej, alebo zápornej role je, všade vo všetkých postavách používať toto, nielen režisérske, ale i divácke zaškatuľkovanie.
to sa stalo osudným napríklad hercovi P.Brice, v ktorom každý videl Winnetua, u L.de Funesa videli „Žandára“, …
PS.
musím oponovať kolegovi mosojovi „Jinak pochybuji že se někdo tady stýká s nějakým hercem osobně.“, je tu viac užívateľov, ktorí sa osobne poznajú s niektorým z hercov, aj s niektorým „protivou“. Mnohí z nich sa tu o tom už vyjadrili

anonym

Mosoji,proč by se někdo nemohl stýkat s nějakým hercem osobně!
To jsi na omylu,u mě to platí,že ano.
Mě se zprotivila Bohdalka,protože se cucá s každým prezidentem,jinak jako herečka je dobrá.

Luxx

když vidím někde Svěráka, tak to musím hned vypnout/přepnout.. nevím ale proč, nic mi neudělal.. jen ho fakt nemusím

anonym

Jugara štve, že se necucá s Bohdalkou i on. Hold není president. 🙂

anonym

To bybch si raději odplivnul