reika

Kde zapnout vyskakovací („Pop-up“) okna?

Mám Mozillu Firefox. Děkuji.

Odpovědi
aliendrone

Zapnout? 😮
Defaultně je to myslím zapnuté a k zapnutí blokování pop-upů se musí zafajfkovat položka „Blokovat vyskakovací okna“ (v sekci „Nastavení“ > „Soukromí a zabezpečení“). Potažmo stačí zrušit to zafajfkování. BTW – na této blokaci se nezávisle na sobě mohou podílet i různé přidané doplňky Firefoxu (zvládají to LÉPE, než samotný Firefox), to si musíš zjistit sama, co máš nainstalováno. 😄

Pepa25

Menu (úplně vpravo tři čárky pod sebou) – Nastavení – Soukromí a zabezpečení – zhruba uprostřed v ásti Oprávnění zatržítko „Blokovat vyskakovací okna“ – zatrženo znamená, že vyskakovací okna jsou blokovaná – buď odškrtnout nebo je možné přidat výjimky serverů, kdy jsou pop-up okna povolená.