teracora

Kde vzít a nekrást ?

Jak ze spirály dluhů?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkusit osobní bankrot a hlavně dlouho přemýšlet, proč se dluhová spirála začala roztáčet. A potom začít znovu, rozumněji.
Vím je to tvrdé, ale jiná cesta asi neni.

Další odpovědi
kropitko

A co třeba půjčky konsolidovat, to taky pomůže.

anonym

já osobně bych se přikláněl k osobnímu bankrotu, je tu docela velká šance, že to projde ale musí to být všechno správně a do 5 let musíte zaplatit 30% dluhů… pokud si to tedy pamatuji spráávně.

montyjack

Doporučuji se nejprve obrátit na tento web http://jakvyde­latpenize.info a tam se dozvíte jak skutečně vydělávat peníze téměř bez práce…jak se dostat ze spirály dluhů?
Můj osobní, možná lajcký tip je dát si veškeré dluhy k jedné bance a poté počítat a počítat, prodat nemovitost a přestěhovat se do menšího… mám pocit že pokud někde budete šikovně splácet tak vrátíte bance méně než jste si půjčili.

Zdroj: luzr.cz