Romca75

Jaká je šance po bankrotu?

Mate nekdo zkusenosti zda banky hypoteku poskytnou po ukonceni insolvence kde bylo zaplaceno 100% dluhu? Prosim odpovidejte jen ti,kteri jste v situaci byli a ne ti chytrolini,kteri jsou tak dokonali a chybu v zivote neudelali..a spekuluji tu proc druhou sanci lidem po bankrotu nedat a proste cloveka odepsat. Dekuji.

Šance po bankrotu?

Odpovědi
mosoj

Tobě nestačil jeden bankrot ? Chytrolín se poučí.

JájsemRaibek

Minimálně 3–5 let + 1 rok.
Jde o to, že než jsi vyhlásila bankrot, věřitel tě dal do registru. Z registru budeš vymazaná právě po uplynutí 3–5 let od zaplacení. A ten rok, to je doba po ukončení insolvence, kdy soud osvědčí, že dodržuješ podmínky a tudíž byla jsi oddlužena.
Takže u banky, která poskytuje úvěry teprve až po proklepnutí registrů si po uvedenou dobu „neškrtneš“.

anonym

Většina lidí se v takovém případě uzavře do sebe, propadá depresím, stydí se. Nechce vidět ani slyšet, že do podobných problémů se dnes dostává stále více našich spoluobčanů, a že tato “vyjímečná osobní tragédie” je dnes vlastně již velice častá. Zde je pak každá pomoc, každá rada, každá podaná ruka dobrá.
Ano, doba je zlá, ale je třeba se k problémům postavit čelem. Do finanční spirály dluhů se opravdu může dostat kdokoliv z nás. Je však nutné znovu zvednout hlavu a neuzavírat se před společností, před přáteli, před okolním světem. Možná i ten soused přes ulici, kterého se stydíte najednou potkat podobné problémy řeší, jen o tom ještě nevíte.
Zkuste se podívat sem:
http://oddluz­teme.cz/oddlu­zeni-fyzicke-osoby/

ReHu

Obešla bych pár bank a poptala se přímo u kováře.
Tam ti řeknou přesně a konkrétně co, kdy a jak.

arygnoc

0%.

s pravdepodobnosťou blížiacou sa 100%.

😉

ps:
pri vybavovaní hypotéky musíte mať

  • históriu u tej ktorej banky (inak idú výhody bokom)
  • platobnú históriu (u tej konkrétnej banky),
  • históriu vedenia účtu/účtov (najlepšie niekoľko úspešne splatených i malých či krátkych úverov, …)
  • históriu doložených príjmov
  • niekedy i históriu zaplatených daní (možno z toho odvodiť príjmy a ich reálnu „čistotu“)
  • istinu (nemovitosť, hotovosť, kapitál, superručiteľa, …)
  • poistenie (proti neschopnosti splácať)
  • a vo vašom prípade ešte určite omnoho viac.

máte prakticky dve možnosti (s rovnakým výsledkom):
zabudnite na hypotéku získanú legálnym spôsob.
zabudnite na akúkoľvek hypotéku.

ak sa dobrovoľne vložíte do pazúrov nejakej úverovej mafie, tipujem to potom na betónové topánky a prechádzku po dne orlíka (napr. variánt je mnoho).

😉