BBBSSMG

Kde vidět, stáhnout, nebo koupit na DVD film Anchors Aweigh (1945) s českými titulky?

Dobrý den,
sháním film Anchors Aweigh v originále (anglicky) ale s českými titulky (jelikož má angličtina je dosti mizerná). Je jedno,jestli film bude online,zdarma, či ne, ke stažení, nebo na v nějakém bazaru nebo obchodu na DVD, zkrátka ho potřebuji sehnat. Nevíte někdo kde?
Děkuji :)

Odpovědi
Löwe

Na internetu, v obchodě. Pokud není přeložen, budeš se o to muset pokusit ty.