MichaelOffic

Kde v Praze vytisknu dokument?

Nikde nic není nějaká internetová kavárna + kd by toto bylo. Nechci kvůli jednoho papíru platit tisíce za barvy a papíry a tiskárnu. Poradí někdo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Standardně ti poslouží každé info centrum za 2 kč/stránka. Službu nabízí i více zařízení.

Další odpovědi
da ny

Většinou v každé fotoslužbě je možno kopírovat a tisknout dokumenty (flash disk).
Mělo by to tedy jít i v Praze.
V Copy centrech:
https://search­.seznam.cz/?q=Co­py+centrum+Pra­ha+&oq=Copy+cen­trum+Praha+&sou­rceid=szn-HP&sgId=XxlbX­Jqb6BkLDnZN4JkBTO­woknwbzSzMzGLjY­G4Mzq%3D%3D&thru=&su=&aq=

Klaproth

V každém Copy centru, v každém Czech Pointu.