KdoSiOdJinud

Kde vytisknout poblíž hlavního nádraží v PH list papíru v 7hod ráno?

Doplňuji:
*díky, pomohli na RegioJet přímo na hlavním nádraží.

Dr.Axi: psal jsem z mobilu, možná tu jsem 2 roky, ale kvůli „agresivním“ odpovědím jako je tvoje tu jsem už opravdu jen minimálně :) Pokud se ti nelíbí otázka, neodpovídej…

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud myslíte Prahu hl. nádraží, doporučuji COPY GENERAL – Senovážné nám. 26 (Praha 1).

http://www.co­pygeneral.cz/se­novazne-nam-26

Otevřeno NON-STOP
Telefon (420) 210 219 012 (013)
E-mail senovazne@copygeneral.cz

Další odpovědi
led

Je tam dosť hotelov, skúste poprosiť na recepcii
Doplňuji:
Moja odpoveď vychádza zo skúsenosti pri cestách, bez dlhého hľadania mi takto v hoteloch (aj bez ubytovania) pomohli.

Děda Louda

PH a PY značí Prahu – východ. Dotaz budeš asi muset upřesnit.

briketka10

myslím, že by ti mohli pomoci v nějaké „fabrice“, nebo obchodě, kde mají dříve otevřeno a mohli by mít kopírku já občas někoho takto požádám, když není kopírka v dosahu a vždy mi vyhoví :))

anonym

Máš-li na mysli PH, jako neobratnou zkratku Prahy (zaběhlá je Pha), a hlavní nádraží Wilsonovo (opětně již od r. 1990), pak jsou nejbližší Opletalova 22 a Senovážné nám. 26 (obé nonstop a přímo v docházkové vzdálenosti 5–10 min. pod přednádražním „Sharwoodem“). viz odkazy webovek:
http://www.co­pycentrum.com/?ut­m_source=najis­to.centrum.cz&ut­m_medium=refe­rral
http://www.co­pygeneral.cz/se­novazne-nam-26
P.S. Jak jsi dlouho na Odpovědích? Přes 2 roky? Už bys tedy mohl umět vložit kloudnou a jasnou otázku.
A jak dlouho používáš net? cca 15 let? Pak věz, že 2 kliky by ti nabídly filtry kýženého na počkání (postačí zadat „copycentra, Praha 1“).
Doplňuji:
Ostatní „rádci“ zřejmě přehlédli, že je to odborná rubrika, buď odpovím konkrétně, nebo když nevím, raději bych se neztrapňoval matoucím tápáním a planými dohady. Věčný nešvar s exhibováním či falešnými body.
Na polemiky se raději zase vraťte do kecacích rubrik Zábava.

Zdroj: nádraží prezidenta Wilsona“

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-tolik-lidi-pta-na-veci-ktere-jdou-snadno-a-rychleji-zjistit-jinak

anonym

Dr. ! Ja bych na Va schtela bejt i nekdy hodna , ale ono to fakt nejde …: odkazy co posilate.., to je vsechno ok .., ale jde o to, ze skoro ke kazde otazce privezete jeste 9 kolecek hnoje … v jednom je sekyrovani, v druhym poucovani , v tretim urazeni , ve ctvrtem napadani , v patem lhani , v sestem osocovani, v sedmem prekrucovani , v osmem posmivani se nekomu , v devatem je gulas ze vseho ostaniho vcetne jakesi zavisti , pomstychtivosti , zlomyslnosti , ironie …
me je to proti srsti vas tady takhle rozebirat .. kdyby jste rozebral vy me , mozna by ani tech 9 kolecek nestacilo .. ale fakt zacnete bejt zase normalnim clovekem , jako kdyz jsme se brali .. :p

  • iv-

bolak

Dr.Axl&ocko: šašci :)

anonym

bolak, neurazejte sasky … za nimi maji daleko …
i kdyz nerada .. neni to zde na viteze a porazene , ale musim to napsat ..:
to, ze je an. jasna vitezka zde je jasne , ale ja pridavam i na ten stupinek vas bolaku … , jste citlivej a moudrej chlap ..sestrelil jste tady ty zavistivce tim svym neprekonatelnym vtipem, humorem …sklanim ty sva stara zada a diiiky za vse … -iv-

anonym

a dekuji i vsem ostatnim … patrite tam vsichni … vy se tam najdete, na tom mem stupinku vitezu .. dnes jsme trochu namekko a nevim z ceho .. ., tak prominte .. -iv-

bolak

plzeň včera prdla, tak možná proto seš na měkko…

anonym

nojono , ale o malinko .. to se ani nepocita … to je skoro vyhra :
moji kluci jsou mistri sveta v davani " skorogolech " .. vzdycky po zapase prisli a ja se ptala na goly .. a oni : mami , nedal, ale SKORO jsem dal …
a uplne stejne SKORO vyhravali. :)
dneska hrajeme fotbalek s nejakejma atletama, tak to je dobry , ti fotbalu asi moc nerozumi ..

  • iv-

anonym

Vážený tazateli, i z mobilu lze volit jasné formulace, čímž jsem jen akcentoval další reakce (např. od Dědy Loudy). Replika je ve věcné rovině, osobně si to vykládáš sám, když se cítíš dotčen při vlastní chybě.
viz jasná nová pravidla (od 6/2012):
2. Otázky by měly být jasně formulovány
•Otázky by měly být pokládány gramaticky správně, celými větami ukončenými otazníkem.
•Otázka by měla obsahovat dostatek informací pro smysluplnou odpověď.
•Otázka by měla být stručná, jasná a využít Popis pro uvedení dalších souvislostí.
3. Otázky by měly být v souladu s kodexem stránek.
4. Otázky mohou být editovány a mazány administrátorem.

led

Ad Dr.Axl
„Vážený tazateli, i z mobilu lze volit …“
Prepáčte bežnému človeku, že sa vyjadruje vlastným jazykom, nie každý vie technicky presne a gramaticky správne vyjadriť svoje myšlienky.
V čom bola otázka v nesúlade s kódexom stránok, bola zrozumiteľná, neurážala, nebola chatovacia.

čo hovoria „jasná nová pravidla (od 6/2012)“ o odpovedi? To ste zabudli dopísať.

PS.
nezabudnite ma kriticky opripomienkovať, ináč nebudem dobre spať.

Sůwa

Odpověď měla být ale taky jasná, stručná a se všemi údaji a to byla ta pájova.

Sůwa

Všechny upozorňuji, že byla smazána odpověď >pájo<, který stručně, bez trapných a urážlivých komentářů, uvedl adresu Copycentra na Senovážném náměstí vč.telefonního čísla. Dr.Axl zřejmě netuší, že jeho výplody už skoro nikdo nečte, takže o „plagiátorství“ nejspíš nejde. Měl by ale vysvětlit ty „falešné body“ 😁.

annas

Všimla jsem si toho. Požádala jsem ve 13.23 h adminy, zda by odpověď vrátili. Mám dojem, že zmizela ještě další.

briketka10

taky by mě zajímalo to plagiátorství !!

hanulka11

tady se není čemu divit – prostě ti dva by si měli zřídit svou poradnu a ne tady urážet lidi – jen oni totiž vědí vždy jak na to a jen oni dva jsou neomylní

anonym

Tak to vypadá, že virus plagiátorství zasáhl další oběť.

anonym

a ktera je doktore ta prvni ? :( -iv-

Sůwa

Odpověď >pájo< je naprosto příkladná. Jasně, přesně, se všemi důležitými údaji a hlavně bez zbytečných keců. Kodex předepisuje pozitivní chování a jednání s respektem…

anonym

Hlavně je „příkladné“ po 2 hodinách opisovat jinou odpověď a chlubit se cizím peřím, když totéž bylo uvedeno.
Jestli jste ještě nevěděli, co jsou to ty falešné palce, tady je máte názorně.

led

ocko,
Asi som nechápavá, „co jsou to ty falešné palce“. Poučte ma, prosím.
Prosím definíciu pre mierne či úplne retardovaných a k tomu, prosím, priložiť aj ´Manuál na rozoznanie falošných palcov od pravých´.

anonym

ocko
Je to diskuze k otázce nebo zase chatujete? …

nebo :
opet ocko :
ocko
Barnajko, toto je chatování a ne diskuze k dané otázce. …

P.S. tak prosim ocko : priste k tematu ( jako ja ) .. dekuji. -iv-

Sůwa

Tak to pardon, já netušila, že má Dr.Axl peří…

anonym

Není divu, že „galérka“ drží při sobě.
Podobnost s lihovou mafií je čistě náhodné. Recidivisté se vždycky spolčovali, pokud už nebyli spjati z výkonu trestu.

fcoop

Ocko – vy dva s Axlem jste vážně těžce k uvěření.Vylož si karty,nebo se mrkni do té své koule, a ty kecy o galérce si nech pro sebe.Takové schizoidní a urážlivé bláboly.
Tady se to jmenuje ODPOVĚDI tzn.,že se odpovídá a smysluplně na dotazy,byť někdy přiblblý.
Když nevíš,mlč a neotravujte s parťákem ostatní.
Jedno se vám musí uznat – takhle už mě dlouho nikdo nenasral.

hanulka11

fcoop – pravda pravda – fuj je to odporné co ti dva dokáží

annas

Ano, mnoho se změnilo (i na Odppvědích), ale lidé zůstali stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo…
Kdo je slušný, byl slušný vždycky…
Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív…
Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe…
Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví…

led

Plne s vami súhlasím, naozaj sa spolčujete

led

aby nebola nejasnosť:
môj príspevok „Plne s vami súhlasím, naozaj sa spolčujete“ sa týka:
ocko
„Není divu, že "galérka“ drží při sobě.
Podobnost s lihovou mafií je čistě náhodné. Recidivisté se vždycky spolčovali, pokud už nebyli spjati z výkonu trestu."

Drap

A vůbec nejlepší je ta poznámka o falešných bodech. V tomto případě mně to poněkud mate.

Sůwa

To mi taky vrtá v hlavě, co by to mohly být ty falešné body 🙂.

anonym

k tematu :
" galerka " by tady nejradeji rozhodovala o vsem ..
dalsi nekonecna prednaska .. o nicem … oni dva by nejradeji rozhodovali snad i o tom, co si mam vzit na sebe a co mam jist … ve skutecnosti maji takovi lide dost nizky sebevedomi , nebo je neco trapi .. a tak aby nemuseli resit problemy svoje , zameruji se jine …
neustale pitvaji , siri spatnou naladu , ale myslim si, ze o tom ani nevi …
v zivote jsme nevidela 2 identicke penisy…, nebo lidi .., ale tady dva znam … ( tedy myslim ty lidi ) … zatim jen lidi …
pavlacova drbna -iv-

vagra

:))

bolak

ta závorka byla potřeba…

anonym

bolak a ja myslela, ze nejdulezitejsi je to slovo " ZATIM " .. porad totiz hledam … ty identicke ..
clovek aby se v tom mnozstvi vyznal… jeden visi …, druhej visi a ten treti .. no, typnete si …

  • iv-

annas

🙂

briketka10

to je zase počteníčko, kdyby se tu obracely listy na kolik by ta diskuze byla asi stránek jupíí já se bavím :))

led

Briketka, toto ale nie je žiadna zábava. Tu sa odhalila „galerka“. Možno z toho bude nový televízny seriál „Hříšní lidé 21.století“.

Sůwa

Připomínám, že >manon< byla odhalena jako bruselská špionka…