Galileo

Kde v Praze se dá udělat kopie tohoto typu klíče?

Dobrý den, byl jsem se zeptat v několika menších výrobnách klíčů v okolí mého bydliště pro tvorbu kopie tohoto klíče. Prý by nebyl problém kopii vyrobit, ale klíč je příliš starý a v prodejně již nemají šablonu pro tento typ.
Není např. v Praze místo, kde by takovou šablonu mohli mít? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Nejen v Praze, ale i v menších městech jsou dílny, železářství …kde mají univerzální vložkový klíč v (surovém stavu), ze kterého ti udělají přesnou kopii.