Littl3

Kde stáhnu Pokemon Go pro iOS?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o odkazu na hru POKEMON GO, která ještě oficiálně nevyšla pro ČR, našel jsem jen pro Android, za každou radu budu rad :)

Odpovědi
kapka

Dcera to hraje nadšeně taky a radí ti: Přidej se na fb do skupiny Pokemon Go CZ/SK, tam se tyhle věci řeší, někdo ti poradí.

novakovaevaa

Je to velmi jednoduché, stačí změnit oblast na vás iOS do USA nebo v Austrálii, a vytvořit nový Apple ID a Pokemon jít bude k dispozici v App Store

Vlada1861

Hra již vyšla oficiálně pro ČR takže ji můžete stáhnout normálně z Appstore nebo z Google Play dle toho jestli máte Android, nebo iPhone. Nicméně je dost telefonů, které hru prostě nezvládnou, nebo nejsou podporované. Pokud vám hra nejde spustit tak jsem našel fajn návod jak hru nainstalovat i pro nepodporované telefony zde http://pokeman­.cz/pokemon-go-problemy-s-instalaci-reseni/ Snad vám to nějak pomůže. Dejte vědět jak se vám hra líbí pokud se vám to podaří spustit. :) Je to docela zábava.