Kde skladujete olivový olej?Lekař mi doporučil si brat lžíci oliv. oleje denně.

A ja ho mám normálně ve špiži,a zjistila jsem že je dost teplý?Může se dávat do lednice?Jednou jsem někde četla že to nedoporučujou u olivového…ale myslim že v teplé spíži bude na tom s kvalitou hůře.Kde dávate olej vy?

Nejlepší odpověď
baghira

Normálně v ledničce. Sice mi tam občas ztuhne, ale stačí ho nechat pár minut venku a je zas tekutý. Nemyslím, že by mu to ublížilo.

Další odpovědi
Ponytail

Mám ho ve spíži. V lednici už není místo 🙂

Džanička

Na každém olivovém oleji je napsáno jak ho máte skladovat, já ho mám také v lednici. Tam sice stuhle ale po pár minutách venku je ok..