Katka Šmouli

kde si vyzvednu poštu, když už nebydlím v podnájmu ?

pro upřesnění : bydlela jsem rok v podnájmu v domě, kde bylo dalších cca 12 bytů . nechala jsem si některou poštu zasílat na tuto adresu, avšak na schránce už mé jméno není a tehdejší majitel již tuhle nemovitost nevlastní. je v tomto případě nějaké řeešení, kde poštu najdu?

děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

musíš si na poště zřídit buď schránku kterou si budeš chodit vybírat a nebo nahlásit novou zasílací adresu

Další odpovědi
cukrar

Pošta za peníze Vám bude přeposílat poštu, kam si řeknete…

david22

Buď si zařiď P.O.Box, nebo POSTE RESTANTE. To je navíc zadara.