kalinkaM

kde si mohu koupit hru ZOO TYCOON?

Kdyby jste neco vedeli,kde si mam koupit hru zoo tycoon tak mi dejte vedet na kalinkaM@email.cz predem dekuji…nejlepe v ceskych budejovicich

Nejlepší odpověď
alenka901

třeba tady nebo u každé větší prodejně pc her,třeba bontonlandu

Zdroj: http://www.ga­mestation.cz/pc-hry-strategie/zoo-tycoon.htm

Další odpovědi
Dandi

můžeš si ji přece koupit i přes internet

Krugerka

přes internet…nebo v nějakém obchodě s PC hrama..

Attack-design

Mrkni tam u vás do krámu s PC hrami, tohle je tak oblíbená hra že ji mají téměř všude, pokud ji tam neseženeš objednej si ji z netu – doporučuji www.hernisvet.cz

LejdyTerr

Pokud si hru nehceš kupovat, stačí stáhnout přes torrent…