leporela22

kde seženu schéma zapojení?

Dobrý den mám otázku kde bych mohl sehnat schema na zapojení usb k reproduktorum

Jakože 3 reproduktory 1 bass a 2 postraní a jak udělat aby se dalo přehrávat z flashky a jak velké trafo.
Doplňuji:
no proste mám 3 repráky 1 basak a 2 menší jak je propojit a jak udělat aby slo na nich přehrávat písničky z flashky strčil bys fleshku a hralo by to nic jiného nějaká schéma?

Odpovědi
Dochy

Hmmm schéma zapojení počítače? Odhadem (dle zadání otázky) to rozhodně nedáš. Příp. upřesni otázku.
Doplňuji:
No prostě tohle si žádný laik ze soiučástek nepostaví. Jak píše kolega: budete muset koupit přehrávač s USB vstupem a zesilovač. Přehrávač amatérsky nepostavíte (potřebujete k němu i poměrně sofistikovany software). Zesilovač postavit můžete. Něco by mohlo být na HW.CZ, jinak hledat na internetu.

led

Stačí vám malý zosiľovač, prípadne malý prenosný DVD prehrávač, ktorý má USB konektor.
USB pracuje na princípe digitálneho signálu, ktorý treba prekonvertovať a zosiliť na analogový audiosignál pripojených reproduktorov. to znamená potrebujete dekóder-konvertor digitálneho signálu a zosiľovač. Skúste pozrieť do špecializovaných časopisov Amatérske rádio, Elektronika a podobne.

Pajavesa

Asi nejjednodussi je vziti nejaky transmitter do auta s USB/SD vstupem a pustit si pres radio – nebude se pak potreba delat se zesikem.
Pripadne si onen transmitter kuchnouti a vytahnouti si z nej audio out, pripadne nektere jiz maji hotove …