Válek Petr

Kde seženu látku na výrobu sedacího pytle?

Tj. už ušitý na míru tak, abychom ho pouze naplnil polystyrenovými kuličkami. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Chceš látku na výrobu, nebo ušitý pytel? Látku koupíš v obchodech s látkama. Pokud chceš hotový pytel a jen ho naplnit, budeš si muset najít někoho kdo ti ho ušije Nenajdeš výrobce, který by ti prodal hotový pytel s tím, že si ho naplníš sám.
Další možnost je ušít si ho sám. Taky jsem to kdysi tak podobně řešil.

Další odpovědi
iceT

Na streamu je návod, jak ušít sedací vak, není to moc složité.