Mofli

Kde sehnat tento atypický pračkový ventil?

Dobrý den, nikde jsem nesehnal tento pračkový ventil (Hornbach, Obi, Baumax). Můžu ho ještě někde koupit nebo objednat?
Děkuji!!

Odpovědi
Ametyst

V potřebách pro instalatéry, Servis Voda-plyn-topení. Zkusila bych i Železářství, tam bývají koumáci, kteří jsou zkušení, a umí zákazníkům poradit.

elkon

Zdá se, že tam něco chybí. Vše se dá nahradit něčím jiným, stačí udělat úpravu.

cappuccino

Tyhle velke hobbymarkety, co uvadis, se nespecializuji na takovehle typicke vyrobky. Musis do malych specialnich obchodu.