perry001

kde se zde v čr dá sehnat to sušené a lisované maso?kamarád to kdysi přivezl z ameriky, prodává se i u nás?

Jedná se o tenký plátek masa, vysušeného a vakuově zabaleného.

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, viděl jsem to v nějakém supermarketu, ale už si nevybavuju, jestli to bylo tesco, kaufland nebo tak něco. Nejspíš asi to tesco. Ale úplně jistý si nejsem. Jmenovalo se to yerky (jerky).

A dá se to sehnat i na internetu

http://www.be­efjerky.cz/

Další odpovědi
rtepp

Prodává to Tesco tam jsem to kupoval.

AnnMary

V autobusech Student Agency:D:))))