škubánek

Kde se v severní Africe těží ropa?

děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Nejvíce v Lybii, proto také musely USA odstranit Kadafího, aby měli sndný přístup k ropě.

Další odpovědi
mosoj

Toto všechno mně vyjelo při zadání „těžba ropy v Africe“. Co je severní Afrika snad již zvládneš.

http://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=toolbar-instant&hl=cs&i­on=1&qscrl=1&nor­d=1&rlz=1T4GGHP_csCZ434C­Z435#hl=cs&cp=19&gs_id=i­&xhr=t&q=t%C4%9B%C5%BE­ba+ropy+v+afri­ce&pf=p&sclien­t=psy-ab&qscrl=1&nor­d=1&rlz=1T4GGHP_csCZ434C­Z435&site=web­hp&source=hp&pbx=1­&oq=t%C4%9B%C5%BE­ba+ropy+v+afri­ce&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=a367af8­0c4ae1d1&ion=1&biw=133­3&bih=843