zjentek

Kde se mohu zdržovat, pokud mám pádné podezření na přítomnost koronaviru přímo u mě doma?

Přímo doma je živě koronavir. A NIKDO mě nepřesvědčí o opaku. Nedonutí.

Poraďte.

Nejlepší odpověď
Kepler

Uval na sebe karanténu a zůstaň doma.

Další odpovědi
dudu

Nasaď si respirátor a vlez pod peřinu. Za války si moje matka a sousedka při bombardování vždy vlezly pod duchnu a nikdy se jim nic nestalo.

DoTazatel

Nejlépe v karanténě. :P kde taky jinde.

Kelt

Nakup si desinfekční prostředky na jedno použití a vše systematicky uklízej a prostředky likviduj. Rychlejší by byl možná plamenomet. Vyper si prádlo, ohol se, ostříhej se, dej si sprchu.

Kepler

dudu: -:)) funguje to i při zemětřesení?

dudu

Na to se bohužel matky už zeptat nemohu. Za svůj život jsem zemětřas zažil jen jednou – to tehdy zacinkalo nádobí v kredenci. Jsem si ovšem skoro jist, že pobyt pod duchnou např. uprostřed náměstí by dokonce i zjenteka ochránil spolehlivě.

Edison

Dudu, respirátor ano, ale bez výdechového ventilu!!!
Respirátor chrání nositele před okolím, nikoli obráceně!!! K ochraně okolí stačí slušná rouška, případně FFP1 – 2 ale hlavně BEZ VENTILU!!!

Resp. FFP3 chrání svéhgo nositele před proniknutím viru do dýchacích cest nositele.

Rouška chrání okolí tím, že neumožní šíření KAPÉNEK do okolí!!! Používejte mozeg!!!