umpalump

Kde se kupujou Dopravní letada?

Například Airbus319

Nejlepší odpověď
Funna

u výrobce…a nebo u někoho, kdo už použité letadlo prodává…obvykle je to letecká společnost…

Další odpovědi
led

Pozerala som sa v bežných obchodoch, tam nemali lietadlá.
Takže ostáva len možnosť buď osloviť priamo výrobcu s požiadavkou na výrobu vášho lietadla, prípadne zúčastňovať sa leteckých trhov, prípadne osloviť predajcov lietadiel, či letecké spoločnosti.
Prípadne ,ak chcete použiť likvidované lietadlo ako obytný príbytok niečo sa nájde aj na cintorínoch lietadiel

mosoj

Velká ¨dopraví letadla se vyrábí na objednávku. Objednej, zaplať zálohu a za pár let ho máš.

ferinecek88

Běžně v e-shopech

honza19hk

co třeba tam kde se vyrábí. letadla stojí tolik peněz, že je snad žádná firma nevyrábí na sklad,navíc zabírají dost místa,takže většinou na základě objednávky. Objednat éro lze nejspíš i přes dealera dané firmy.