Mihalka

kde se dají levně sehnet štěňata???

Nejlepší odpověď
kropitko

Známí jich mají ještě šest,,,jedno krásnější než druhé,,,určitě by Vám nějaké nechali,,

Další odpovědi
BENYTA

Tam,kde se dají levně sehnat,jsou nechtěná,tudíž bez potřebné péče,nebo „produkovaná“ pro peníze.
Pokud sháním levně,tedy ani v budoucnu nepočítám s výdaji,tedy krmení-granulovaný šrot za 20kč/kg ze supermarketu a vet.péče – povinná stovka za vzteklinu.
Super – jedině útulek,ale taky nedají psa každému,platí se očkování…tak snad raději plyšáka…

ReHu

Určitě v útulku. A zdarma. Pokud chvíli počkáš, zcela jistě se tam objeví. Mám doma 2 psí holky z útulku.

http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010274na­dap081529556410232­.jpg&id[]=t2010274na­dap081530705381232­.jpg

mojitek

Vy se na to ptate jako kdyby slo o konskej salam nekde v supermarketu. Melo by vas zajimat kde se daji sehnat zdrava stenata z osvedceneho chovu a ne tohle.Jestli pocitate kazdou korunu tak si psy neporizujte.Tohle nechapu

Domka

Podívejte se na Bozos