lucinka2001

Kde se dají koupit hořičná semínka ?

Odpovědi
marci1

Asi máš na mysli hořčičná semínka : http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=Ho%C5%99­%C4%8Di%C4%8Dn%C3%A9%20s­em%C3%ADnko&m=f
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=ho%C5%9­9%C4%8Di%C4%8Dn%C3%A1+se­m%C3%ADnka&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=fflb&gfe­_rd=cr&ei=8-zkU9yWOoGH8Qf51ID­gCg#channel=fflb&q=h­o%C5%99%C4%8Di%C4%8Dn%C3­%A1+sem%C3%AD­nka&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial&tbm=shop

www

Ve zdroji máš i cenu.
Doplňuji:
A pokud nejde o překlep, viz Google ‚Stellinger hořičná semínka‘

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ho%C5­%99i%C4%8Dn%C3%A1+sem%C3­%ADnka+k%C4%8D&­client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

pondělí

Na sadbu,v drogerii a obchodech,kde prodávají semínka ,ale většinou jen na jaře a na podzim,nebo v zemědělských speciálkách
Já jak jsem chtěl zasadit,tak jsem si koupil Deko na zavařováni,vybral a zasadil
A hlavně uspěšně
Doplňuji:
A nebo jestli fakt hořičná,tak asi máš na mysli hořická,ale to jsou zase trubičky

ahold

Třeba výrobce AVOKÁDO ho prodává pod názvem Hořčice bílá celá. A najdeš ho v odd. koření.
Doplňuji:
Myslím, že jsem ho viděla i od Vitany. Tak proběhni všechny prodejny kde se prodává koření. A pospěš si. Je čas nakládání okurek a tak rychle mizí.

elektrikář

U nás je mají vedle koření a nálevu na okurky. V supermarketu.