rady74

Kde se dá vyřídit pojištění odpovědnosti za škody,např. když vytopim sousedy apod

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

V pojišťovně…
A pojištění těchto škod je – obvykle, zahrnuto v pojištění domácnosti.
Jen si ověř, jaká všechna rizika pojištění kryje – a do jaké výše – pojišťováci jsou jako úhoři.

Další odpovědi
zzzzz

Pojistku si zřídíš i na netu, některé pojišťovny za uzavření smlouvy přes internet dávají slevu, protože nemusí platit provizi pojišťovákovi:-)))

mosoj

http://www.pe­nize.cz/pojis­teni/18965-kdo-zaplati-skodu-kterou-zpusobite-sousedovi