Avatar uživatele
tanyya

Kde se dá účinně stěžovat na katastrofální signál?

Již jsem to nadhodila při rozhovoru s operátorem a on na to, že se s tím nedá nic dělat… V dnešní době v obci s 1000 obyvateli se nedá nic dělat s nedostatečným signálem? Stane se, že i několik hodin denně není vůbec signál. Jedná se o O2.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

nikde ..operátororovi nic nepřikazuje 100%ní pokrytí světa (státu, oblasti) signálem :o

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kubik!

Já mám zkušenost, že účinné to není nikdy… Naše babička bydlí ve vesnici, kde nemají signál… Řešili jsme to spoustu let anténou, ale novější telefony nemají kam anténu zapojit… Operátoři řeknou, že není možné, že by signál nebyl, ale sami se kouknout nepřijedou… V dnešní době 100% pokrytí přeci není možné, že by někdo někde neměl signál.. Musím říct, že je u bábí vždy fajn relax, nikdy mě tam nikdo neotravuje s telefonáty… Na odpočinek fajn místo, ale pokud člověk potřebuje být ve spojení do st nepraktické…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U nás je to taky tragický se signálem,jim je to jedno, jde jen o to, abys to platila, ale jestli se dovoláš, to nikoho už nezajímá, natož, aby to zkontrolovali

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stěžovat si nelze – operátor negarantuje pokrytí (přečti si smlouvu).
Řešením je přejít k jinému operátorovi – možná – pokrytí státu není (a nikdy nebude 100%).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Za účinnost neručím, ale zkusil bych „Český Telekomunikační Úřad“ – http://www.ctu.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek