jaromi

Kde v Praze opravují šachový počítač, nebo kde se dá koupit?

Kde opravují šachoví počítač v Praze nebo kde se dá koupit.Kupoval jsem ho na I.P. Pavlova.

Šachoví počítač je od Kasparov. Je to Barracuda.

Nejlepší odpověď
ivzez

ŠachovÝ počítač.

Určitě k němu byla nějaká dokumentace → podívejte
se, bývají v ní uvedeny i adresy servisních zařízení.
________

Doplňuji:

Zkuste se zeptat na eBillard.cz ( https://www.e­billard.cz/507-sachove-pocitace ).
Adresa: Wat14 s.r.o., Hornoměcholupská 518/68, Praha 10
Tel.: 228 227 571 (Po: 13–17, St, Pá: 10–18); E-mail: obchod@ebillard.cz

nebo
na PočítačovéPoho­tovosti.cz ( https://www.po­citacovapohoto­vost.cz/ ):
Adresa: 120 00 Praha 2, Lublaňská 1731/19
Tel.: 224 26 28 26; Pohotovost nonstop: 603 75 76 77 nebo 604 75 76 77
E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

Kdyby neopravovali přímo oni, mohli by alespoň nasměrovat.

jaromi

Dokumentace jako záruční list. Tam byl. Ale servis v Praze na udané adrese neni. Prodejna taky ne. Je tam jiný obchod. Proto hledám servis který by to opravil. A bude vědět kam se přestěhovala prodejna. Děkuji.

ivzez

V tom „jiném obchodě“ jste se zeptal?

jaromi

Samozřejmě. To je snad jasné.

ivzez

Tak zkuste ty dva tipy, které jsem doplnila do odpovědi → u eBillard jsem narazila na šachové počítače a PočítačováPoho­tovost by mohla mít přehled o dalších servisech.