asker

Kde najít v seznam mailu hlavičku doručené zprávy?

Dobrý den,
všimla jsem si, že v microsoft outlook lze zobrazit hlavičku zprávy pomocí tlačítka podrobnosti zprávy. Funguje něco takového i u seznamové schránky?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, funguje. Při otevřené zprávě sjeď až dole a nalevo máš dvě možnosti: vytisknout zprávu a další, no a v další máš hlavičku zprávy, ale nevím, co tam chceš najít.

Další odpovědi
Dochy

Jak píše Barbakan: Dole „Další“ a „Zobrazit hlavičku“. Alesh se mýlí. Dokonce mám pocit (s outlookem dělém v práci, teď nemám příležitost zkontrolovat), že ten seznam vám tu hlavičku dá opravdu celou, zatímco v outlooku (nebo alespoň některých jeho verzích) dostanete maximálně nějaký zmršený výcuc z té hlavičky a k celé hlavičce se nedostanete (před časem jsem to poměrně nutně potřeboval a bez šance, dokonce jsem zkoušel různé exporty a pak to přečíst jiným programem)

Alesh

Myslíš jako přes webové rozhraní? Tam toto myslím nejde, ale pokud si tu poštu stáhneš do Outlooku, tak ji samozřejmě uvidíš.

No jooooooooooo, jde to, jak píše Barbakan, díky. 😉