Co se dá vyčíst z hlavičky zprávy v emailu?

Nejlepší odpověď
Dochy

Co hledám nejčastěji je odkud, kam, přes koho a kdy byl mejl doručován. Dále příznak „důležité“, požadavek na potvrzení doručení či přečtení,…

Pak také spousta nestandardizovaných hlášení různých bran a filtrů přes které mejl prošel – ale tady už bys musel vědět přesně co a proč hledáš, každý program přes který to projde může přidávat svou vlastní zprávu. (Bývají tam záznamy z různých SPAM kontrol, příznaky po kontrole antivirem apod.) Naštěstí jsou ty zprávy až na vyjímky v běžném textu, takže je možné na to kouknout a s běžnou znalostí angličtiny pravděpodobně pochopíš o co jde.