El dejvo

Kde najdu v PC nastaveni neboli manual grafiky?

Behaji mi pres monitor takive cary pruhledne cim to je potrebuji zjistit.kde je.manual grafiky
Doplňuji:
Cesilko to je.kde? Ze to najdu

Nejlepší odpověď
beer

Zkus Start, Ovládací panely, Zobrazení, Nastavení, Upřesnit.
Doplňuji:
Ano, kontrola připojovacích kabelů je na prvém místě. Dále se ještě můžeš podívat do nastavení monitoru – pokud máš externí monitor..

Další odpovědi
Dochy

Nejdřív zkus jestli jsou správně zasunuty všechny kabely. Nevím co myslíš manualem grafiky. Manuál je příručka, nastavení je něco jiného.

anonym

Zkus v nastavení vyšší obnovovací frekvenci.
Doplňuji:
http://2i.cz/3a987a50­83