Monigue

Kde najdu sklárny v České republice?

Musím najít sklárny v ČR- ftky-skla,daných skláren a mapa ČR kde je vyznačeno,kde ty sklárny jsou.Na googlu v obrázcích nic není.Nevíte(nebo alespoň nedali by jste mi stránku) kdyby jste našli obrázky skláren a mapku?.Díky moc

Nejlepší odpověď
ReHu

V Třebechovicích p.Orebem byla, možná ještě je sklárna – brusírna.

Také je sklárna ve Světlé n.Sázavou.

Další odpovědi
Jahoda

V Harrachově je jedna. Zda je známá všude, netuším.

GM

Ve Škrdlovicích u Žďáru n. Sázavou – olovnaté sklo, nevím ale, jestli ji už nezrušili, přded 2 roky ještě fungovala. Je tam i muzeum.

hhanach

Byla také v Lenoře na Šumavě a v Poděbradech.

Vědátor I

Je v Ceske republice sklarna ktera pouziva skleneny odpad .Mam pro ni mega zakazku tel +420 723 731 197