sofid

Kde najdu film Noc rozhodnutí ?

Dobrý den, potřeboval bych sehnat film Noc rozhodnutí z roku 1993 kde Emila Háchu ztvárnil Rudolf Hrušínský. Na internetu to nemohu nikde najít, opravdu jsem hledal důklaně a nikde nic. Nevíte o něčem kde bych to sehnal, moc by jste mi pomohli, děkuji předem.
Doplňuji:
A nevíte proč mi to nejde přehrát ani na stránkách ČT?

Nejlepší odpověď
arygnoc

nejedná sa o film ale o TV inscenáciu v produkcii ČTV, ktorá je i majiteľom záznamu.
ostáva vzniesť iba dopyt na archív ČST.

pokiaľ viem, inscenácia nebola distribuovaná na žiadnom nosiči, teda jej „stiahnutie“ je vlastne pirátstvo (majiteľ záznamu sa jeho distribúciou dopúšťa porušenia autorských práv – až 8 rokov väzenia, poskytnúť záznam nesmie ani kamarátovi).
Doplňuji:
nie je vo vysielaní, ani v archíve (v ponuke pre zhliadnutie).

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/142648-noc-rozhodnuti/293353130­38/

Další odpovědi
Lordcruss

Na ulož to.
Doplňuji:
Ne tak ne sorry