EliškaG

Kde načipovat jízdní kolo?

Čipuje ještě Policie jízdní kolo? Hodlám si koupit dražší kolo a chci ho nějak zaregistrovat, aby při krádeži byla alespoň nějaká šance, že se najde. Kde se informovat nebo kam zajít.

Odpovědi
Justin1

Někde kola čipuje městská policie.

elkon

Zeptejte se policie v místě bydliště.

Kazatel

Když se kolo ztratí, resp. ukradne, je šance na navrácení takřka nulová, pokud totiž dotyčný zjistí, že je kolo neprodejné, buď jej střelí podcenou těm kdo si s tím poradí, nebo to rozprodá na díly.

Na možnosti se zeptejte u vás na okrese.

_Bůh_

Můžete vyndat čip z nějakého psa a dát si jej na kolo, nebo dát do pneumatik očkování proti covidu od Pfizer, tam je taky dost čipů.