Kde na internetu sehnat bezdrátový zvonek s majáčkem?

Dobrý den,
chtěli jsme pořídit do dílny zvonek s majáčkem. Vysílač by byl na brance a přijímač by byl uvnitř spolu s majáčkem, po „zazvonění“ by se spustil majáček a my bychom věděli, že někdo přišel. (v dílně je velký hluk od strojů a mohlo by se stát, že zvuk nezaregistrujeme. Nevíte někdo o řešení? Díky

Odpovědi
anonym

zkusil bych bezdrátový vypínač + bezdrátový přijímač a k tomu dopojit zvonek a maják
http://www.moje-elektro.cz/zasuvky-a-vypinace/19238-bezdratovy-vypinac-prijimac-1-kanalovy-zamel-rzb-01.html