LEONEK

Kde mám hledat?

Ahoj může mi někdo poradit kde mám hledat půjčku bez registrů ale aby opravdu to bylo bez problémů? existuje nějaká taková firma vůbec? děkuji mnohokrát L.

Nejlepší odpověď
iceT

Zadejte si do vyhledavace -pujcka bez registru- a vyjede vam toho spousta,takze si staci jen vybrat,ale pozor na podvodniky,kteri z lidi tahaji penize.
Pokud si nejakou firmu vyberete,najdete si o ni co nejvice informaci a take jestli neni na cerne listine.
Pokud po vas budou chtit nejake poplatky predem,tak od tech rychle pryc.

Zdroj: vlastni i cizi zkusenost