LEONEK

kde mám hledat?

dostali jsme se do problémů a tak jsme zastavili byt ted nemám na zaplacení a nevim co s tim nevite nekdo o půjčce bez registrů a poplatků předem máte někdo vůbec dobré zkušenosti s půjčkou mimo banku? děkuji

Odpovědi
roxy52

S půjčkou mimo banku jsou jen problémy.Je jich jak hub a vznikly kvůli tomu,aby vydělaly.

pondělí

nechápu,chcete snad třetí půjčku a to při tom ty dvě chcete spojit a nejste solventní,
rozhodně ty dvě pujčky nespojujte,můžete popřípadě prohazovat placení s neplacením,než se doberete
Ale každopádně utáhněte opasky,i když v Praze je bezdomovcům blaze,