Stříbrný

Kde má volant v Anglii?

Dneska mě tak napadlo, že v Anglii jezdí docela dost českých Škodovek. Vyrábějí se s volantem vlevo, nebo se výroba přizpůsobuje Království a místo řidiče je vpravo?
To ty auta vyrábějí přímo tam?
Doplňuji:
venkovane, to mělo být vtipné? ptala jsem se, protože mě to opravdu zajímalo, takže pro příště si prosím rádoby vtipné odpovědi odpusťte...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Výroba se přizpůsobuje.
Řízení je vpravo vpředu.

Další odpovědi:

Zlatý

Jo, škodovky pro britský trh mají řízení vpravo. Ale kde je vyrábí, to nevím... možná bych tipla, že přímo tam. Škodovky jsou jedny z nejoblíbenějších aut v Británii (podle některejch zdrojů dokonce nejoblíbenější) a dovoz takovýho množství aut by se musel značně prodražit... Zkusím to dohledat.

Bronzový

Normálně se ve Škodovce dělají auta s pravým řízením pro trh kde se jezdí vlevo.

Pokročilý

Auta se vyrábí u nás a mají místo řidiče vpravo.

Zlatý

Před sedadlem řidiče kde jsou i další ovládací páky, pedály, vypínače apod. Kdyby byl před spolujezdcem či dokonce za řidičem, asi by to bylo moc divné.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Pár škodovek s levostraným řízením jezdí i u nás. Kamarád jí má. Zažili jsme s tím spoustu legrace když po mně chtěl strážník řidičák a divil že jej nemám, a mit nemusím.
Musel jsem mu pracně vysvětlit že jsem jen spolujezdec.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.