Petra1612

Kde lze získat otisky prstů?

Pro vyplnění žádosti o výpis trestního rejstříku z Ameriky je třeba vyplnit formulář, na který je třeba sejmout otisky prstů provedeny odborníkem. Na Czech Pointu, pasovém oddělení i Policii mi odmítli sejmou otisky prstů. Má někdo zkušenosti s podobnou záležitostí. Žádal si někdo o výpis trestního rejstříku z USA. Předem děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
terry

Zkusila bych se optat třeba na ambasádě. Mohli by aspoň poradit, kde potřebné získat.

Další odpovědi
beer

Proč stejná otázka za 10 min. podruhé ??!!??

aramah

Vykrást banku a hned budou otisky :D
No pokus o vtip.

stela

jaký orgán tohle po vás žádá,tak bych se obrátila naně…kde mohu otisky získat