Dlostev

Kde koupit ochucený chléb?

Nevíte jaké supermarkety či pekařství prodávají ochucený chléb? Vím, že v Tescu mají Jalapenos a sýrový chléb, který často kupuji, ale rád bych vyzkoušel i další.

Nejlepší odpověď
briketka10

Nechci dělat reklamu, ale v Kauflandu měli malý bramborový.
V Lídlu tam jsem byla jednou měli různě ochucené bochníky,
ale velmi drahé.
V tom Tescu je asi nejlepší výběr na různé Fit chleby, ale musím
si umět vybrat podle ceny, ingredience a hlavně data spotřeby.
( rychle se kazí ) jsou ze žitné mouky a moc nevydrží.
Já moc chleba nejím, jen ty Fit plátky. Jsou sice dražší, ale co
se dá dělat.
V domácí pekárně si peču bezlepkový.
Ten je moc drahý v superhyper – marketech.

Další odpovědi
dubraro

V Bille si kupuji cibulový a mají i jiné. V Globusu taky pečou různé chleby a velké bagety. Nabídka bývá různé podle lokality, supermarkety berou pečivo od místních pekáren.

Emefej

U nás v pekárně. Pekař Jícha prodává několik druhů.

marci1

Téměř všude prodávají ochucený chléb, např. škvarkový, cibulový, slunečnicový ap. 🙂

anonym

Doma v pekárně (tedy domácí pekárna za 1000 – 3000 ) si ochutíte chléb jak chcete .