Novykam

Kde koupím skrytý mikrofon (např. pod tričko) i s nahrávacím zařízením?

Na internetu jsem hledal a nenašel.

Něco jako má frajer ve videu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=59OVPUS6Mo0

Odpovědi
ivzez

Víš doufám, že bez souhlasu nesmíš nikoho nahrávat…

led

Ten frajer používa klasický mikroport tj. malý mikrofon a vysielačku vo vrecku. Pri kamere majú prijímač z ktorého sa nahráva zvuk do videozáznamu. Kúpite ho v hudobninách a firmách predávajúcich audioporeby pre divadlá a koncerty.
pre priamy záznam môžte použiť mikrorekorder, diktafón a mikrofon,klopák (ten mikrofon sa bežne používa aj v televíziách pri debatách (na klope saka, kravate, ako ozdoba na šatách a podobne).