Danna

Kde koupím rybičky Garra Rufa?

Chtěla bych v mém studiu zahájit provoz pedikúry s rybičkami Garra rufa. Co vše k tomu potřebuji a jak se pak o takové rybičky starat? A v neposlední řadě by mě zajímala hygiena. Máte zkušenosti?

Odpovědi
dědapetr

Myslím tady http://www.aqu­arel.cz/index­.php?id=sluzba02

Mindslaver

www.fishdoctor.cz

Společnost Fish Doctor & Spa je výhradním dovozcem a distributorem rybek Garra Rufa rybek pro Českou republiku. Donedávna jsme se zabývali pouze exportem a obchodem s Garra Rufa v zahraničí. V nynější době se orientujeme na český trh, kde dochází k obrovskému nárůstu poptávky po Garra Rufa. Našimi klienty jsou především kosmetické salóny, lázně, wellnes, hotely a priváty. Pokud jste se rozhodli podnikat v oblasti Garra Rufa, nikde jinde podrobnější informace nezískáte.

Díky mnohaletým zkušenostem na tomto trhu, získala naše firma dostatek kontaktů na chovatele ryb Garra Rufa v Turecku, Malajsii, Thajsku a Indii. Postupem času, formou selekce, jsme zvolili ty nejlepší chovatele, od nichž nyní rybky odebíráme. Pravost našich ryb je podložena certikátem o pravosti a původu.

Buďte jedni z prvních, kdo nabízí tuto neobvyklou metodu v oblasti kosmetiky.

Growshop Most prej koupily Náckové…cože náckové co budeme delat…? Delat…<? Nic si ztoho nedelejte je to jen reklama "5semen vam totiz prinasy Novy Growshop.. . a kde ho najdu? Je to jednoduche najdes ho preci v ulici ZD. Stepanka u 10 ZS. Otevreno od PO-PA od 12–20h. Nove vedeni, novy vzhled, nove tvar, nove ceny, nove zbozi od Atami po Plagrony tak už to tam sázej Mařka. Větráky, Lucerny, semínka, hnojiva, Stínidla, Filtry To je Novy Grow Botanic v Moste. To sem zabil…sem zabil bracho a zato sa uznavam.