Mousinek

kde je tlačítko režim spánku u windous xp?

nemůžu ho najít. děkuji
Doplňuji:
Tak na klávesnici to nemám a ten usporný režim nefunguje. Vždycky se to jen restartne, když na to kliknu.

Nejlepší odpověď
www

Takže: start-ovládací panely-možnosti napájení-režim spánku-zapnout podporu režimu spánku (zafajkovat)

Další odpovědi
casey

jestli mas zafajfkovano, jak pise www, tak ja to mam tak,ze pri volbe start->vypnout pocitac se objevi okno pro vypnuti, kde mam iony pro usporny rezim, vypnout, restartovat. Kdyz zmacknes shift, tak se usporny rezim zmeni v rezim spanku.

slad08

V dolní liště zvolte tlačítko Start a poté Vypnout počítač a zde dejte Úsporný režim.

anonym

Možná máš klávesnici,kde je symbol spánku – cípek měsíce.Já jo mám vpravo nahoře.

Michal Kole

Tlačítko v dialogu Vypnout není dostupné pokud nejsou nainstalovány ovládače chipsetu.

robosobo

Máš klávesnici GENIUS?Měly by být nad šipkami tlačítka Power nebo Sleep nebo Wake pokud je tam máš tak dej sleep.(platí jen u počítače ne u notebooku!!!)