Miroslavst

Kde je nejlepší a naopak nejhorší místo pro focení společných fotografií?

Fotili jste se někdy tam, kde je to zakázáno?
http://nd04.jxs­.cz/854/179/8b4a72fe­a5_67684893_o2­.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

nejlepší místo je někde v krásné přírodě,všichni uvolnění,nejhorší je na pohřbu

Další odpovědi
ReHu

Obojí asi na pláži.
Už mi několikrát přišly dovolenkové fotky z pláže, kde za úsměvnými objekty je zcela nevhodné pozadí 🙂. Někdy hodně intimní, které se nepostřehlo 🙂.

Jahoda

Mně se toto „povedlo“. Byla jsem minulý rok v Chorvatsku a hezky jsem se procházela z pláže po takovém chodníčku. Přišli jsme do nějaké rekreace Laguna. Jenže jsem nesledovali cedule. Byly tam nádherné palmy, sluníčko svítilo, za mnou krásná pláž… Řekla jsem si, že se nechám vyfotit. Tak jsem se vyfotila, ale za chvíli za mnou přiběhl hlídač a ukázal na ceduli, že se zde nesmí fotit. Nechápala jsem proč.. Pak mi to došlo – ocitli jsme na nudapláži !! 😁

vecernice

Pro mě je nejhorší focení všude,hlavně na občanku a podobně.A nejlepší asi když spím a nevím o tom.Jednou mě tak vyfotili a fotka je docela pěkná.