Čecho_slovák

Kde je chyba v nastavení spořiče monitoru?

Několikrát se během týdně stane, že spořič nereaguje a monitor mi svítí dál.

Tady je tolik odborníků na třísky, preservativy, covid až člověk žasne, ale že by poradil s věcí, kterou tady každý užívá, tak to ne. Neodkazujte na jiné stránky. Já chtěl vědět vaší vlastní zkušenost!

Odpovědi
elkon

Může to dělat nějaká aplikace (program), pracující na pozadí.

Emefej

Moje vlastní zkušenost – spořič obrazovky nepoužívám od té doby, kdy jsem koupil první LCD monitor.

Čecho_slovák

elkon, všechny aplikace na pozadí mám vypnuté.