terry

Mám jako spořič obrazovky fotografii. Někdy naskočí, někdy monitor jen zčerná. Kde je chyba? Je důvod k reklamaci?

Doplňuji:
NTB Sony, Windows 7 Home Prmium.
A monitor se nevypíná. Je to jako černý obraz.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

to si zada vice informaci…

na jakem je to systemu? a zda „zcernat“ znamena, ze se vypne monitor, nebo se jen obevi jakoby cerny „obraz“

________
pak to duvod k reklamaci neni, zkus nacist pro sporic sadu obrazku z jine slozky, tahle cerna obrazovka se da vysvetlit jedine tim, ze sporic je odkazovan na prazdnou slozku bez obrazku… ale pokud to jednou jde a pak ne, …to netusim.)

Další odpovědi
Michal Kole

Asi máte nastaven šetřič Prázdný

Klikněte pravým tlačítkem na Plochu a dejte Přizpůsobit a pak klikněte na Spořič obrazovky

ondra07

Těžko říct, kde je chyba, ale k reklamaci to určitě nebude :) Fakt nevím … :(